Oferta pracy

Lider Produkcji

OTTO Work Force Central EuropeO firmie

6 500‐7 000 zł brutto / mies.
  • Dobroszyce (pow. oleśnicki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

OTTO Work Force Central Europe dla swojego klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie 15-20 osobowym zespołem,
  • optymalizacja procesów i inicjowanie działań podnoszących wydajność i efektywność,
  • współpraca z działem konstrukcyjnym w zakresie dostosowania wyrobów do posiadanych narzędzi i dostępnych technologii,
  • dbanie o właściwy poziom techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi,
  • nadzór nad realizacją powierzonych zadań/projektów w oparciu o ustalony harmonogram,
  • odpowiedzialność za materiał, jakość oraz wydajność zespołu,
  • rozliczanie czasu pracy podległego zespołu oraz czasu pracy maszyn i raportowanie,
  • ciągłe poszukiwanie rozwiązań i doskonalenie procesów w zakresie bezpieczeństwa, jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej,
  • dodatkowo, odpowiedzialność za planowanie długoterminowej strategii rozwoju dla warsztatu oraz późniejszą realizację założonych celów.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • mile widziana praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem.

Oferujemy:

  • umowa o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie;
  • pracę na 1 zmianę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • podleganie bezpośrednio pod dyrektora produkcji,
  • możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów,
  • szkolenia w Polsce i Wielkiej Brytanii,
  • 50% dofinansowanie ubezpieczenia na życie i karty Multisport
  • przyjazną atmosferę pracy i owoce sezonowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Central Europe sp. z o.o., ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy