Lider produkcji (dział malowania)

  • Wrocław, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Świdnica, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Wrocław, Świdnica, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski) | Numer ref.: LPD/037/WDO

    Obecnie poszukujemy Kandydatów dla naszego Klienta, norweskiej firmy produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym, która otwiera swój oddział w Polsce (Greenfield).

    Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w nowym oddziale międzynarodowego producenta w Kątach Wrocławskich
    • Samodzielne stanowisko w firmie z kapitałem norweskim o wysokiej kulturze organizacyjnej
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień w działaniu produkcji
    • Szkolenia wdrożeniowe bezpośrednio w centrali Klienta
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

    Kluczowe zadania:

    • Odpowiedzialność za realizację celów ilościowych i jakościowych produkcji na podległym obszarze
    • Odpowiedzialność za prawidłowy proces produkcji
    • Nadzór i koordynowanie pracy podległych pracowników, motywowanie i dyscyplinowanie
    • Dbanie o przestrzeganie obowiązujących w zakładzie procedur ze szczególnych uwzględnieniem przepisów BHP
    • Odpowiedzialność za wdrożenie stanowiskowe i rozwój podległych pracowników
    • Prowadzenie dokumentacji i innych wymaganych raportów produkcyjnych
    • Inicjowanie i nadzorowanie działań korekcyjnych, prewencyjnych i usprawniających na podległym obszarze
    • Podejmowanie działań (po konsultacji lub we współpracy z HR) mających na celu ograniczenie absencji
    • Odpowiedzialność za utrzymanie stabilnego i efektywnego zespołu

    Wymagania:

    • Minimum średnie wykształcenie techniczne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
    • Znajomość procesu malowania
    • Doświadczenie w obsłudze zautomatyzowanej linii lakierniczej
    • Znajomość lub doświadczenie w raportowaniu produkcji w systemach MRP
    • Praca w zespole, komunikacja, gotowość do nauki i poznania nowych procesów

    Tel: +48 734 108 607

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy stałej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis