Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gniezno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator

Jesteś doświadczonym liderem produkcji? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w międzynarodowej firmie? Jeśli na te dwa pytania odpowiedziałeś pozytywnie, to jest duża szansa, że szukamy własnie Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś!

Lider produkcjiNumer ref.: /282/07/2020/AP/53072
zadania
  • prowadzenie i szkolenie podległego zespołu
  • stawianie codziennych zadań
  • realizacja celów jakościowych i ilościowych ustalonych dla produkcji
  • utrzymanie standardów HSE, egzekwowanie zasad bezpieczeństwa dla członków zespołu
  • praca nad poprawą wydajności i efektywnym wykorzystanie zasobów
  • bliska współpraca z zarządem, aby planować, budżetować i kontrolować działania związane z produkcją
  • pisanie raportów, wspieranie przełożonych w zakresie śledzenia wydatków, tworzenia budżetów kosztów i planowania celów produkcji
  • planowanie i kontrolowanie obecności pracowników
  • regularne spotkania sprawdzające wydajności członków zespołu,
  • pośredniczenie między pracownikami a zarządem w celu usprawnienia płynnej komunikacji i rozstrzygania sporów,
  • kontrolowanie prace wykonane przez członków zespołu, aby upewnić się, że spełniają one standardy firmy dobrej jakości
oczekujemy
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku lidera zespołu produkcyjnego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • umiejętności rozwiązywania problemów technicznych i wykonywania drobnych napraw maszyn
  • umiejętności przywódczych i motywacyjnych
  • znajomości języka polskiego oraz angielskiego (w stopniu komunikatywnym)
  • znajomości MS Office, doświadczenie w systemach kontroli produkcji jest zaletą
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
  • gotowości do odbycia około 2 tygodniowego szkolenia wprowadzającego w zakładzie produkcyjnym HVACC w siedzibie klienta w październiku / listopadzie 2020 r.
  • uprawnienia operatora wózka widłowego będzie zaletą
oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę, stabilne zatrudnianie
  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • dostęp do najnowszych i najlepszych technologii
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne