Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider produkcji

JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ks. Jerzego Popiełuszki 17

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem produkcji

  • Planowanie procesu na podstawie danych z systemu MRP

  • Raportowanie produkcji

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów

  • Współpraca z kierownictwem

  • Planowanie rozwoju podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe-technologia chemiczna lub średnie i 2 lata doświadczenia na stanowisku technologa w firmach z branży ceramicznej

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej na stanowisku kierowniczym

  • Znajomość narzędzi Lean manufacturing

  • Samodzielność

  • Zdolności organizacyjne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość programów klasy MRP

  • Znajomość MS Office

To oferujemy

  • Stable employment

  • Attractive salary plus benefits (private health care, life insurance, fuel card, Christmas benefits)

  • Organisational culture based on mutual respect, openness and trust

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Jotul Poland jest częścią Grupy Jøtul jednego z wiodących, światowych producentów kominków i pieców, występujących pod markami Jøtul, Scan, Atra, Warm, Ild. Nasze produkty oparte są na skandynawskim dziedzictwie, łącząc doskonały design z nowoczesnymi rozwiązaniami. Koncentrujemy się na środowisku, troszcząc się o nie, zarówno w procesach produkcyjnych, jak i podczas użytkowania naszych produktów. Siedziba firmy znajduje się w Fredrikstad w Norwegii i jest własnością OpenGate Capital z siedzibą w USA. W styczniu 2020 roku uruchomiliśmy produkcję w naszym nowym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kątach Wrocławskich.

Przewiń do profilu firmy