Lider Produkcji - Kierownik Obszaru Produkcyjnego

UNILEVER POLSKA Poznań

Bałtycka 43

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym (Koordynatorów Zmiany oraz ich zespołami łącznie około 100 osób)

  • Utrzymanie wymaganych standardów wydajnościowych oraz jakościowych procesu produkcyjnego i wyrobu gotowego

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego na obszarze w celu realizacji celów biznesowych

  • Prawidłowa i terminowa realizacja zadań produkcyjnych

  • Eliminacja strat produkcyjnych poprzez inicjowanie i wdrażanie projektów usprawnieniowych

  • Monitorowanie i raportowanie wyników, planów oraz ich wizualizacja

  • Dbanie i promowanie kultury bezpieczeństwa

  • Organizowanie pracy zgodnie z przepisami prawa oraz procedurami wewnętrznymi, dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz sprawowanie kontroli nad przestrzeganiem tych przepisów

  • Dbanie o dobrą atmosferę pracy, zaangażowanie zespołu i wysokie morale załogi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziana znajomość technologii żywności)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 3 lata)

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym

  • Umiejętność zarządzania zespołem, komunikatywności, operacyjności, umiejętności pracy w stresie, decyzyjności

  • Umiejętność zarządzania zmianą

  • Umiejętność podejmowania decyzji w zakresie swoich zadań oraz rozwiązywania problemów

  • Nastawienie na ciągłe doskonalenie i poszerzanie wiedzy o produkcie i procesie

  • Znajomość technik rozwiązywania problemów (np. 5Y, Fishbone, 4M itp.)

  • Znajomość standardów produkcyjnych (np. SOP, OPL)

  • Wiedza praktyczna z zakresu Ciągłego doskonalenia (WCM, LEAN)

To oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia z nagrodą roczną uzależnioną od wyników pracy,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne,

  • Karta sportowa MultiSport,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci,

  • Umowę o pracę w rozpoznawalnej firmie FMCG w standardzie World Class Manufacturing,

  • Udział w projektach związanych z rozwojem fabryki według standardów WCM

  • Wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce i całej Europie,

  • Pracę, o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości, która ma znaczenie dla nas i miliona konsumentów na całym świecie,

  • Dodatkowo tańsze zakupy w sklepiku zakładowym, benefity świąteczne itp.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • parking rowerowy

Fabryka w Poznaniu zatrudnia około 650 pracowników. To jedna z większych fabryk Unilever produkujących żywność i jedyna taka w Polsce. Produkujemy ok. 800 różnych wyrobów (fixy, sosy, zupy, dania gotowe typu mealkit, makarony, ketchupy, majonezy) pod markami tj. Knorr, Hellmann’s, Unox, Amino, Calvé, Amora, Kuner. Produkcję realizujemy na 2 wydziałach produkcyjnych i 25 liniach. 2/3 naszego portfolio trafia na export. Spełniamy bardzo wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, gwarantujące zgodność z prawem lokalnymi i wymogami korporacyjnymi. Otaczamy się inspirującymi liderami i działamy według standardów WCM. Razem chcemy tworzyć miejsce świetnej atmosfery i inspirującej pracy.

Przewiń do profilu firmy