Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider produkcji - Kierownik produkcji

Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o.

  • Strefowa 7, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Strefowa 7

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracą czterech grup produkcyjnych pracujących w sytemie zmianowym (ok. 40 osób).

  • Realizacja planów produkcyjnych i przeciwdziałanie opóźnieniom.

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz raportowanie wyników.

  • Udział we wdrażaniu nowych procesów produkcyjnych i wyrobów we współpracy z innymi działami.

  • Nadzór nad konserwacją maszyn i urządzeń produkcyjnych w ścisłej współpracy z działem utrzymania ruchu.

  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP oraz 5S na stanowiskach pracy.

  • Budżetowanie i kontrola kosztów w ramach struktury organizacyjnej.

  • Udział w cyklicznej ocenie pracowników.

  • Udział w procesie doboru pracowników.

  • Doskonalenie metod pracy.

  • Motywowanie załogi.

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownik/lider działu produkcji.

  • Swobodna umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office.

  • Umiejętność kierowania pracą podległych pracowników, umiejętność komunikacji oraz motywowania pracowników.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy zespołowej.

  • Wytrwałość i gotowość do podejmowanie wyzwań.

  • Zorientowanie na osiąganie celów i rozwiązywanie problemów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w międzynarodowej organizacji, w kulturze kładącej nacisk na bezpieczeństwo, jakość, szacunek i zaangażowanie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • system kafeteryjny

Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. to zakład produkcyjny zlokalizowany w Koszalinie. Zajmujemy się produkcją nowoczesnych, metalowych systemów do organizacji przestrzeni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą na stronie www.elfa.com

Przewiń do profilu firmy