Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Produkcji

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Kuchary (pow. pleszewski), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma PORTOS z Kalisza wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:

Kuchary 24F

Obowiązki:

  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi,
  • Nadzór nad dokumentacją,
  • Tworzenie grafików pracy,
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych,
  • Koordynacja i planowanie prac podległych zespołów i nadzór nad realizacją powierzonych zadań,
  • Zapewnienie i utrzymanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy pracowników,
  • Bliska współpraca z pozostałymi działami w firmie,
  • Dbanie o wysoką jakość i wydajność procesów produkcyjnych

Oczekujemy:

  • Zaangażowanie
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją,
  • Umiejętność planowania i koordynowania procesów produkcyjnych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, wysokie zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pracę w systemie 1 zmianowym
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)."

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.
Informujemy, że zastrzegamy prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne