Oferta pracy

Lider Produkcji

Antal Engineering & Operations O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta z branży spożywczej, poszukujemy obecnie do zakładu produkcyjnego w okolicach Warszawy osoby na stanowisko:

Numer ref.: /178/07/2020/TB

 Zakres obowiązków:

  • nadzór nad terminowym wykonaniem planu produkcji
  • kontrola przebiegu procesu produkcji
  • rzetelne i systematyczne prowadzenie dokumentacji związanej z produkcją
  • odpowiedzialność za właściwą organizację zespołu (około 10 osób)
  • raportowanie bieżące produkcji w waszym ERP bądź innych programach, wydruk i kontrola etykiet
  • nadzór nad stanami magazynowymi wyrobów gotowych oraz surowców
  • szkolenia pracowników na stanowiskach pracy
  • dbałość o utrzymanie sprawnego stanu maszyn i urządzeń
  • współpraca z Działem Utrzymania Ruchu i Kontroli Jakości
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPozHACCP

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • doświadczenie na stanowisku kierownika zmiany lub brygadzisty
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa i jakości żywności, HACCP
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość narzędzi Lean
  • podstawowa wiedza dotycząca funkcjonowania maszyn produkcyjnych
  • samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • wiedza dotycząca pracy w systemie
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • niekorporacyjna struktura i duży wpływ na jej rozwój, swoboda działania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy