Lider Produkcji

  • Okolice Krakowa, małopolskie
  • Kierownik
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    nr ref.: 6996

    Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie specjalistów na stanowisko: Lider Produkcji.

    Region:
    Okolice Krakowa, małopolskie

    Wymagania:

    • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe
    • Umiejętność i doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego
    • Zdolność do planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, szczególnie MS Excel)
    • Zorientowanie na osiąganie założonych celów
    • Zdolności komunikacji i współpracy
    • Otwartość na pracę w systemie zmianowym

    Obowiązki:

    • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych (organizacja pracy, przydział zadań, egzekwowanie przepisów BHP oraz obowiązujących procedur)
    • Monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji
    • Stałe podnoszenie jakości pracy
    • Przygotowywanie i aktualizację instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych
    • Działania ograniczające straty i koszty produkcji

    Oferujemy:

    Pakiet świadczeń socjalnych
    Bardzo dobrą atmosferę pracy
    Pracę w stabilnej firmie
    bottom