Oferta pracy

Lider Produkcji

OTTO Work Force SolutionO firmie

  • Olesno, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

OTTO Work Force Solution dla swojego Klienta - producenta armatury sanitarnej

poszukuje osoby na stanowisko :

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

  • Zarządzanie podległymi pracownikami,
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur,
  • Planowanie i realizacja planów produkcji.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Znajomość zagadnień z zakresu 5S,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie,
  • Ubezpieczenie na życie i benefity sportowe,
  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Solution sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy