Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider produkcji

Manpower CoREO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Kierownik / Koordynator
Lider produkcjiNumer ref.: LPR/080/WDO

Zadania:

  • Kierowanie i rozwój zespołu (do 25 osób) zgodnie ze standardami firmy
  • Nadzór i rozliczanie pracy podległych pracowników
  • Zapewnianie przestrzegania norm BHP
  • Branie udziału w rozwoju kompetencji pracowników oraz delegowanie zadań zgodnie z ich kompetencjami
  • Branie udziału w rozszerzonych spotkaniach zespołu i odpowiedzialność za zapewnianie najwyższych standardów usług

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: Mechanika i Budowa Maszyn; Elektrotechnika)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wiedza na temat WCM, TPM and Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy: Olsztyn

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą (firma o uznanej pozycji w swojej branży)
  • Stałe godziny pracy
  • Pełne szkolenie wdrożeniowe
  • System premiowy
  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie, opieka medyczna; wsparcie przy relokacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne