Lider Produkcji

Nutricia Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracownikami w celu dostarczenia odpowiedniej ilości produkcji  w odpowiednim czasie, inicjowanie działań poprawiających efektywność

  • monitorowanie procesu produkcji ,podejmowanie decyzji w momencie zmian w planie produkcyjnym, ustalanie priorytetów

  • utrzymywanie wymaganego standardu jakości podczas prowadzenia procesu produkcji, eliminowanie przyczyn reklamacji i strat

  • realizację działań poprawiających bezpieczeństwo, przeprowadzanie instruktażu stanowiskowego, reagowanie na niebezpieczne zachowania i korygowanie ich

  • inicjowanie i realizowanie działań zmniejszających zużycie energii elektrycznej/cieplnej, wody i odpadów

  • raportowanie wyników wydziału na spotkaniach w obrębie działu i zakładu

  • rozwijanie swoich pracowników, realizowanie ścieżek kariery, zdobywanie nowych umiejętności

  • prowadzenie grup i projektów mających na celu usprawnienie procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane: zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria przemysłu spożywczego, technologia żywności,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, umiejętność podejmowania decyzji,

  • skuteczność w działaniu

  • dobra obsługa pakietu MS Office

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym.

To oferujemy

  • pracę w firmie o unikatowej kulturze, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji

  • rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień

  • pracę związaną w 70% z zarządzaniem, a w 30% z pracą w obszarze

  • pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do dojazdu do pracy, kartę MultiSport, kartę LUX MED, dofinansowanie do nauki.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

NUTRICIA należąca do Grupy Spółek Danone to lider rynku odżywek dla dzieci i niemowląt w Europie.

Dzięki wdrażaniu cyfrowych rozwiązań w obszarze produkcji doskonalimy ergonomię pracy, umożliwiamy stały dostęp do filmów instruktażowych i potrzebnych informacji, automatyzujemy powtarzalne i skomplikowane procesy.

Przewiń do profilu firmy