Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider produkcji - praca w biurze

BICRO sp. z o.o.

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie i ciągłe doskonalenie procesów w celu eliminacji strat

  • Uczestniczenie w określaniu i realizowaniu planów i strategii dla wyznaczonych obszarów

  • Uczestniczenie w projektach między-działowych i między-funkcyjnych

  • Budowanie i wdrażanie standardów pracy, opracowywanie dokumentacji

  • Budowanie umiejętności w zespole w zakresie diagnostyki błędów i stosowania odpowiednich narzędzi

  • Zarządzanie zmianą i uczestniczenie we wdrażaniu i rozwoju

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość Ms Office

  • Znajomość języka na poziome B1-B2: polskiego, angielskiego, ukraińskiego

  • Zdolności organizacyjne

  • Mile widziana znajomość branży produkcyjnej

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy w dużej, międzynarodowej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

Dla Naszego Klienta poszukujemy

Dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą, poszukującą kandydatów do nowo powstającego zespołu.

Prosimy o wysłanie CV w języku angielskim.