Oferta pracy

Lider Produkcji / Shift Supervisor

Hydroline Poland Sp. z o.o.O firmie

Hydroline Poland Sp. z o.o.

Metalowa 19

Stargard

Chcesz pracować w dużej, międzynarodowej firmie? Ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty i atrakcyjne wynagrodzenie? Zależy Ci na miejscu, gdzie będą szanowane Twoje prawa i atmosfera pracy? To znak, że szukamy właśnie Ciebie! Wyślij nam swoją aplikację i dołącz do Hydroline – czołowego producenta w dziedzinie produkcji siłowników hydraulicznych. Zaufaj doświadczeniu i tradycji budowanej od ponad 50 lat!

DOŁĄCZ DO RODZINY HYDROLINE!!

Opis stanowiska:

  • terminowe realizowanie planu oraz nadzór nad procesem produkcyjnym
  • planowanie, organizowanie oraz nadzorowanie i motywowanie pracy zespołu
  • kontrola pracy zespołu oraz jakości wykowywanej pracy podczas procesu produkcyjnego
  • zarządzanie efektywnością procesu produkcyjnego, dbanie o wydajność oraz jakość produktów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • min. 2 lata na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej (branża przemysł metalowo – maszynowy),
  • mile widziane doświadczenie w procesach spawalniczych bądż obróbczych
  • umiejętność pracy z zespołem,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i podległych pracowników oraz komunikatywność,
  • znajomość i umiejętność organizowania procesu produkcji,
  • utrzymywanie wysokich standardów etycznych i organizacyjnych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy oparty na wynikach pracy
  • Pakiet Benefitów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym

Further information on this recruitment is given by Ewelina Śliwińska Senior HR Coordinator

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy