Lider Produkcji

ONTEX PolskaO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy czołowym, międzynarodowym producentem artykułów higienicznych. Nasze wysokiej jakości produkty są sprzedawane w 110 krajach pod marką Ontex, ale przede wszystkim jako marki własne czołowych sieci detalicznych.
W 2018 r. uruchomiliśmy w Polsce pierwszą fabrykę naszych produktów.

Do nowo otwartego zakładu produkcyjnego w Radomsku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy
  • Nadzór nad realizacją celów i zadań produkcyjnych poprzez monitorowanie ilości, jakości i terminowości wszystkich zamówień w celu spełnienia wymagań klienta
  • Przestrzeganie zasad i procedur korporacyjnych oraz zapewnienie ich przestrzegania przez podległy zespół
  • Zapewnienie zasobów do terminowej realizacji zleceń produkcyjnych
  • Przestrzeganie standardów ustawień procesowych na linii, aby zminimalizować odchylenia w pracy linii
  • Proponowanie usprawnień
  • Przeprowadzanie analiz przyczyn powstałych problemów na linii produkcyjnej z wykorzystaniem metodologii 4M, 5Why, Pareto, DoE, aby zapobiec ich powtórzeniu
  • Dbanie o dobrą atmosferę pracy

Oczekiwania wobec kandydatów

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej minimum 2 lata
  • Zdolności przywódcze, doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Systemowe podejście do zarządzania produkcją oraz ciągłe doskonalenie procesów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy