Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Produkcji

Hydroline Poland Sp. z o.o.

  • Metalowa 19, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Metalowa 19

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • terminowe realizowanie planu oraz nadzór nad procesem produkcyjnym

  • planowanie, organizowanie oraz nadzorowanie i motywowanie pracy zespołu

  • kontrola pracy zespołu oraz jakości wykonywanej pracy podczas procesu produkcyjnego

  • zarządzanie efektywnością procesu produkcyjnego, dbanie o wydajność oraz jakość produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • min. 2 lata na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej (branża przemysł metalowo – maszynowy)

  • mile widziane doświadczenie w procesach spawalniczych bądź obróbczych

  • umiejętność pracy z zespołem

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i podległych pracowników oraz komunikatywność

  • znajomość i umiejętność organizowania procesu produkcji

  • utrzymywanie wysokich standardów etycznych i organizacyjnych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy oparty na wynikach pracy

  • pakiet Benefitów

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym

Chcesz pracować w dużej, międzynarodowej firmie? Ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty i atrakcyjne wynagrodzenie? Zależy Ci na miejscu, gdzie będą szanowane Twoje prawa i atmosfera pracy? To znak, że szukamy właśnie Ciebie! Wyślij nam swoją aplikację i dołącz do Hydroline – czołowego producenta w dziedzinie produkcji siłowników hydraulicznych. Zaufaj doświadczeniu i tradycji budowanej od ponad 50 lat!

DOŁĄCZ DO RODZINY HYDROLINE!!

Przewiń do profilu firmy