Oferta pracy

Lider produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Posiadasz juz pierwsze doświadczenie na stanowisku lidera?

Pracowaleś lub pracujesz w zakładach produkcyjnych?

Mamy pracę właśnie dla Ciebie!

Zaaplikuj a my gwarntujemy że się z Tobą skontaktujemy :)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją planu produkcji

  • planowanie produkcji w oparciu o dostępne zasoby ludzkie i materiałowe

  • sprawowanie nadzoru nad wyposażeniem produkcji, kontakty z serwisami i nadzorem UDT

  • wdrażanie usprawnień i zmian procesów

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok lub min. dwuletnie doświadczenie jako operator produkcji

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office

Pracodawca oferuje

  • pracę stałą na jedną zmianę

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie- porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach

  • atrakcyjne systemy premiowe: premia frekwencyjna, uznaniowa, za zachowanie zasad BHP, trenerska

  • dodatek transportowy 350 zł- firma znajduje się w okolicach Szczecina

  • gruntowne szkolenie wdrażające trwające 3 miesiące

  • możliwość wyrobienia uprawnień na suwnice - finansowane przez pracodawcę

  • dofinansowanie do: wypoczynku, sportu, rekreacji, kolonii dla dzieci, opieki nad dziećmi w okresie wakacyjnym, opieki medycznej, itp

  • karty Sodexo, paczki dla dzieci

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • możliwość uzyskania uprawnień

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy