Logo Pracuj.pl

Lider produkcji

Van Raam International Spółka z o.o.O firmie

Van Raam International Spółka z o.o.

Wyzwolenia 37

Wykroty (pow. bolesławiecki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie realizacji planu produkcyjnego
  • Zapobieganie przestojom produkcyjnym
  • Realizacja założonych planów produkcyjnych
  • Szkolenie podległych pracowników
  • Odpowiedzialność za jakość wyprodukowanych produktów
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • Analiza i zapobieganie powstawaniu błędów produkcyjnych
  • Współpraca z innymi działami
  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy w podległym obszarze
  • Dbanie o zachowanie porządku na stanowiskach pracy
  • Organizacja i zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Udział w uruchomieniu nowej produkcji

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku liderskim
  • Znajomość procesu montażu
  • Wykształcenie średnie techniczne, wyższe mile widziane
  • Umiejętność obsługi komputera (MsOffice, systemy ERP)
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Umiejętność organizowania pracy podległego zespołu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość metodologii 5S
  • Zdolności komunikacyjne, organizacyjne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Dopłaty do dojazdów
  • Benefity pozapłacowe: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia zagraniczne
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Praca w systemie jednozmianowym

Grupa Van Raam jest światowym liderem produkcji rowerów specjalnego zastosowania. Specjalnością firmy Van Raam są rowery trójkołowe, skutery, tandemy, tandemy side-by-side, rowery transportowe, a także rowery komfortowe. Sprzedaż rowerów Van Ram jest realizowana na całym świecie i koncentruje się głownie we wszystkich krajach Europy oraz Ameryki Północnej. W Van Raam stosujemy innowacyjne i nowoczesne techniki produkcji. Więcej informacji o nas można znaleźć na stronie www.vanraam.com.

W związku z dynamicznym rozwojem fabryki w Wykrotach do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Lider Produkcji.

Dział R&D nieustannie pracuje nad rozwojem wysokiej jakości rowerów. Dzięki szerokiej gamie modeli i opcji staramy się umożliwić każdemu jazdę na rowerze tam, gdzie jest to możliwe (Let's All Cycle). Jako inżynierowie mamy wyzwanie zaprojektowania rowerów o najlepszych właściwościach jezdnych. Współczesny design i trwałość mają kluczowe znaczenie.

Lider produkcji, Wyzwolenia 37, Wykroty (pow. bolesławiecki)