Logo Pracuj.pl

Lider Produkcji

Droma Sunshade Experts sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Droma Sunshade Experts sp. z o.o.

Goduli 4

Zabrze

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy podległego zespołu produkcyjnego
  • Motywowanie pracowników do podnoszenia efektywności
  • Czuwanie nad procesem wydajności pracowników
  • Realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem przestrzegania zasad BHP, norm jakościowych, terminowości, efektywności oraz obowiązujących w firmie procedur, instrukcji i standardów
  • Dbałość o stanowiska pracy i ich otoczenie
  • Raportowanie wyników do Kierownika Zmiany

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Orientacja na cel – realizacja wyznaczonych założeń, doskonalenie własne, podległego zespołu oraz prowadzonych procesów

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w systemie dwuzmianowym, bez zmiany nocnej
  • Perspektywę długotrwałego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, karta multisport, płatny system poleceń pracowniczych)
  • Przyjazną i miłą atmosferę pracy
  • Możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów i usprawnień
  • Możliwości dalszego rozwoju i awansu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

DROMA Sunshade Experts Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych.

Od ponad 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność, dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu.

Lider Produkcji, Goduli 4, Zabrze