Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Produkcji

DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA

Zachodnia 3

Złotkowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu produkcyjnego

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego

  • Analizowanie problemów produkcyjnych oraz proponowanie rozwiązań Inicjowanie procesów doskonalenia we współpracy z inżynierem procesu

  • Zarządzanie podległym zespołem (organizacja, ocenianie, planowanie rozwoju pracowników, planowanie zasobów)

  • Raportowanie wyników do Managera Produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

  • Doświadczenie w bezpośrednim zarządzaniu zespołem operatorów / pracowników produkcji

  • Świadomość znaczenia wysokiej jakości w odniesieniu do realizacji zadań

  • Wiedzę z zakresu LEAN, co będzie będzie dodatkowym atutem

  • Praktyczną znajomość pakietu Office (Excel)

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Bardzo dobre warunki pracy

Tak się u nas pracuje

Twoimi celami będą:

  • 100% dostaw na czas

  • Zero reklamacji

  • Krótszy czas produkcji

Jeśli jesteś osobą, która zna i rozumie zależności pomiędzy poszczególnymi etapami i elementami procesu produkcyjnego, potrafisz kaskadować cele na poszczególne stanowiska w podległym obszarze i egzekwować je a dodatkowo umiesz skutecznie motywować swój zespół, znasz i działasz zgodnie z filozofią Lean oraz dostrzegasz konieczność doskonalenia procesów w podległym obszarze - to mamy idealną pracę dla Ciebie!