Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider produkcji

  • Złotoryja, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-07-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BORGERS POLSKA jest to spółka wchodząca w skład Grupy Borgers, założona w 2015 r. Siedziba firmy znajduje się na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, podstrefa Złotoryja. Naszym głównym profilem działalności jest produkcja elementów tekstylnych dla przemysłu motoryzacyjnego.

    Jednym z naszych pierwszych klientów jest światowy producent samochodów ciężarowych Scania, dla którego produkujemy elementy znajdujące się w kabinie kierowcy tj. podsufitki, ścianki tylne, ścianki boczne. Produkcję rozpoczęliśmy od lipca 2017 roku w nowo powstałej hali o powierzchni ok. 14 000m kw.
    Obecnie zatrudniamy ok. 270 osób.

    W związku z dynamiczny rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce: Złotoryja

    Zadania:

    • nadzorowanie pracy podległego zespołu;
    • dbanie o przestrzeganie zasad bhp przez podległy zespół;
    • szkolenie podległego zespołu w zakresie procesów produkcji;
    • zapewnianie ciągłości procesu poprzez działania prewencyjne;
    • zapewnianie niezbędnych narzędzi, przyrządów w swoim obszarze;
    • zapewnianie poprawnej komunikacji w zakresie przekazywanych informacji dot. produkcji;
    • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej;
    • prowadzenie dokumentacji pracowniczej (urlopy, absencje, szkolenie bhp etc.);
    • nadzór nad dokumentacją produkcyjną (ODS, PSS) pod kątem kompletności na stanowisku, aktualizacja itp;
    • raportowanie wskaźników produkcji;
    • współpraca z innymi działami w zakresie optymalizacji produkcji.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata;
    • znajomość oraz dobra obsługa systemu ERP;
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
    • umiejętność logicznego myślenia oraz ustalania priorytetów;
    • znajomość podstawowych narzędzi Lean.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji;
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, kursach;
    • atrakcyjny pakiet benefitów (bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie: posiłków, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej)
    • system premiowania miesięcznego oparty na wskaźnikach;
    • możliwość rozwoju zawodowego (poziomo lub pionowo).

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.