Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Projektów

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu Sarbaney-Oxley oraz współpracę z jednostkami Pratt & Whitney na całym świecie

  • Zbieranie wiedzy na temat wymogów Sarbaney-Oxley dla obsługiwanych jednostek i odpowiednia komunikacja

  • Obsługa klienta jednostki biznesowej w zakresie korzystania z systemów: eSOX, Qliksense oraz przeprowadzanie szkoleń dla spółek

  • Raportowanie niezgodności eSOX

  • Rola administratora lokalnego ARMS dla wszystkich jednostek Pratt & Whitney

  • Zarządzanie raportem SOC zgodnie z instrukcją RTX

  • Sporządzanie analizy ryzyka zgodnie z wytycznymi RTX

  • Nadzorowanie i raportowanie do korporacji RTX Quarterly Changes in Internal Controls (QCIC)

  • Możliwość przeprowadzania przeglądów kontroli wewnętrznej (ACA) w spółkach Pratt & Whitney

  • Inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w obszarze finansów

  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomia/ finanse/rachunkowość

  • Zrozumienie zagadnień związanych z księgowością oraz sprawozdawczością finansową

  • Płynna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz prezentowanie – poziom min. C1

  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne

  • Dobra znajomość pakietu MS Excel, Power Point

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Dobra organizacja pracy, samodyscyplina, chęci poszukiwania wiedzy oraz samokształcenia

  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Mile widziane

  • Znajomość eSOX, CCRS, SAP , HFM oraz ARMS oraz polityk korporacyjnych RTX

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku oraz możliwość poznania spółki RTX Pratt & Whitney

  • Możliwość poznania zagadnień z obszaru kontroli wewnętrznej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę pracę na czas zastępstwa

  • Pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)

  • Bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Uczestnictwo w programie Scholar– dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego.

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

Pratt & Whitney Rzeszów wdraża strategię 2020, określając, jakim przedsiębiorstwem ma być w przyszłości. Jej brzmienie to: „Technologia. Produkt. Dobre miejsce pracy”.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do aplikowania. Poznaj nas bliżej i dołącz do zespołu pasjonatów kontroli.