Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Projektu

  • Czerwionka-Leszczyny, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o., firma z bogatym doświadczeniem w sektorze motoryzacyjnym, producent komponentów do układów chłodzenia, bezpieczeństwa, układów wydechowych i elementów zawieszenia.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czerwionka-Leszczyny

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie projektów związanych z wprowadzeniem nowych produktów
    • Koordynowanie działań związanych z realizacją projektu
    • Prowadzenie dokumentacji i organizacja przeglądów projektu
    • Sporządzanie harmonogramu realizacji projektu
    • Wdrażanie narzędzi, standardów, opracowywanie strategii projektu
    • Ustalanie priorytetów zadań
    • Kontakt z klientem w kwestiach związanych z nowymi projektami

    Wymagania:

    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Doświadczenie na stanowisku konstruktora
    • Znajomość NX i Inventor
    • Znajomość specyfiki branży automotive
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę docelową
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • Pracę w przyjaznym zespole
    • Dofinansowanie do kart sportowych (multisport)

    Podania/CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.
    Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o.”

    Obowiązek informacyjny
    Zgodnie z artykułem 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)- dalej RODO informujemy że:
    1) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest konieczne do prowadzenia procesów rekrutacyjnych z Pani/Pana udziałem;
    2) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o. Czerwionka – Leszczyny, 44-230 ul. Armii Krajowej 5, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000021720  w Sądzie w Gliwicach, numer płatnika VAT 9372337893. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: [email protected] lub telefonując pod numer: 32 4295460.
    3) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacji, jak również w przypadku wyrażania Pana/Pani zgody także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą przeprowadzone w Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o.;
    4) Pani/Pana dane osobowe, będą przetwarzane na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o. obowiązku prawnego (art. 6 ust 1 lit a, c, f RODO)
    5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
    6) Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące na naszą rzecz usługi pomocnicze, w celu przeprowadzenia rekrutacji, tj. w szczególności portale z ogłoszeniami, firmy, teleinformatyczne;
    7) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do chwili zakończenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego złożyła Pani/Pan aplikację, a w razie wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, do chwili wycofania przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie lub do chwili ustania prowadzenia procesów rekrutacyjnych przez Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o.;
    8) Bez uszczerbku dla innych administracyjnych środków ochrony prawnej przed sądem posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli sądzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza ogólne rozporządzenie o ochronie danych;
    9) W odniesieniu do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o. ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją – wobec przetwarzania dotyczących Pani/Pana danych osobowych;
    10) Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody może nastąpić w formie pisemnego oświadczenia złożonego na adres odpowiedniego administratora danych osobowych.