Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Projektu

Saint-Gobain

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów związanych z wprowadzeniem nowych produktów (szyby samochodowe)

  • Koordynacja działań związanych z realizacją projektu

  • Prowadzenie dokumentacji i organizacja przeglądów projektów

  • Koordynowanie pracy grupy projektowej

  • Analiza wymagań klienta oraz zarządzanie ryzykiem w projekcie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w branży Automotive

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze wdrażania nowych produktów

  • Znajomość zasad zarządzania projektem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dużym atutem będzie znajomość języka niemieckiego, francuskiego bądź włoskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • bonus roczny

  • bonus świąteczny

  • premia motywacyjna

  • dofinansowanie do okularów

  • dofinansowanie posiłków

  • wigilie pracownicze

  • premie za zgłoszenie usprawnień

  • prezenty okolicznościowe

  • premie indywidualne

  • bezpłatny transport dla pracowników pracujących na zmiany

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

SEKURIT

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Jesteśmy częścią Sekurit Polska. Produkujemy szyby dla takich marek, jak: VW, Audi, Porsche, Bentley, Skoda, Peugeot, BMW, Ford, Renault, Hyundai, Kia. Chcesz pracować dla firmy, która produkuje co drugą szybę samochodową w Europie? Jesteśmy liderem w produkcji szyb do samochodów i pojazdów transportowych.

Dołącz do naszego zespołu!