Oferta pracy

Lider Projektu

mTP Met-Plast Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrówka (pow. krapkowicki)

    Dąbrówka (pow. krapkowicki), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektem produkcji nowego wyrobu przedsiębiorstwa

  • planowanie (i rozliczanie) budżetu projektu

  • nadzór nad budową linii produkcyjnej

  • nadzór nad uruchomieniem produkcji

  • nadzór nad pracami R&D w ramach rozwoju wyrobu

  • zarządzanie łańcuchem dostaw (materiały i części do projektu)

  • wsparcie przy doborze dostawców

  • raportowanie wykonanych prac

  • praca stacjonarna, możliwość krótkotrwałych wyjazdów zagranicznych

Nasze wymagania

  • umiejętności techniczne i wykształcenie: preferowane wyższe-techniczne

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami lub pokrewnym

  • kreatywność, otwartość, komunikatywność

  • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • samodzielne stanowisko i ciekawą ale odpowiedzialną pracę w przyjaznym pracownikom międzynarodowym środowisku

  • szansę rozwoju, zdobywanie nowych doświadczeń oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dobre wynagrodzenie

mTP Met-Plast Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo mTP „MET-PLAST” Sp. z o.o. (będące częścią holenderskiej grupy VERDER), w związku z rozbudową zakładu i rozwojem produkcji, poszukuje kandydatów na stanowisko: Lider Projektu

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy