Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Projektu – do przyuczenia

Biuro Badawczo Wdrożeniowe Sp. z o.o.O firmie

Biuro Badawczo Wdrożeniowe Sp. z o.o.

Porcelanowa 11D

Katowice

Twój zakres obowiązków

W ramach realizacji projektu produkcyjnego do Twoich zadań będzie należało:

- planowanie zadań i etapów projektu

- monitorowanie i kontrola postępów projektu

- bezpośrednie rozwiązywanie problemów lub/i wskazywanie sposobów na ich rozwiązanie

- podejmowanie decyzji w sytuacjach kryzysowych

Nasze wymagania

Poszukujemy osób, które:

- szukają rozwiązań zadania, a nie problemów

- wykonują co obiecały - są solidne i odpowiedzialne za słowa

- myślą dalej niż do kolejnego kroku, przewidują zagrożenia w wykonaniu zadania, myślą jak im zapobiegać

- przejawiają inicjatywę i mają swoje pomysły

- potrafią podjąć decyzję gdy plan się posypał i trzeba zrobić korektę

Oczekujemy:

- że nie musisz mieć doświadczenia, ale chęć jego zdobycia

- że nie musisz mieć wiedzy, ale chęć uczenia się i rozwoju

- że będziesz potrafił zaplanować swój dzień pracy w kontekście celów jakie przed tobą stoją

- dobrze, jak będziesz znał jakiś język obcy, a jeśli nie to liczymy, że się szybko go nauczysz

- fajnie jeśli umiesz prowadzić samochód, a umiejętności zorganizowania wyjazdu zagranicznego też się przydadzą

To oferujemy

  • bezpłatną naukę zarządzania

  • udział w realizacji nowoczesnych i unikalnych projektów

  • szybką możliwość awansu

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o osiągane rezultaty

  • profesjonalne szkolenia

Nikelman to marka istniejąca na rynku od 1990 roku, obecnie zrzeszająca kilka firm zajmujących się projektowaniem, wdrażaniem , produkcją i sprzedażą maszyn do produkcji opakowań dla produktów spożywczych dostarczanych do klientów na całym świecie.

Nasze maszyny są doceniane przez klientów na całym świecie - pracują na 5 kontynentach, w kilkunastu krajach od USA do Nowej Zelandii.

Przewiń do profilu firmy