Oferta pracy

Lider projektu

AIC S.A.O firmie

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji.  Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.

Aktualnie, poszukujemy osoby na stanowisko:
Lider projektuNumer ref.: Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

  • Ok. 2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w strukturze macierzowej.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów technicznych (wdrożenia nowych linii produkcyjnych, transfery technologii itp.) - warunek konieczny.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z inżynierią produkcji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientem obcojęzycznym.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne połączone z dużą dozą asertywności.

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie m.in. za prowadzenie projektów zmian inżynieryjnych w produktach, koordynacji i nadzoru wprowadzanych modyfikacji istniejących linii produkcyjnych. Zakres zadań będzie obejmował m.in.:

  • Planowanie i realizację projektów modyfikacji linii produkcyjnych oraz projektów wprowadzania zmian inżynieryjnych w produktach.
  • Kierowanie i realizacja projektu (samodzielnie przygotowywany harmonogram, budżet, zasoby itp.)
  • Bieżąca współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w trakcie prowadzonych prac (w szczególności z działami prototypowni, produkcji, technologii, inżynierii procesów, logistyki)
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących realizacji projektu (technologicznych, jakościowych)
  • Dbałość o całokształt funkcjonowania przydzielonej grupy produktowej zarówno na etapie wdrożenia, jak i produkcji seryjnej (w tym analiza realizacji budżetu, wskaźników sprzedaży, kosztów materiałowych, inicjowanie działań zmierzających do racjonalizacji produkcji).

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Bezpłatny parking
  • Stołówka, w której wypijesz pyszną kawę i herbatę
  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Dogodna lokalizacja – firma mieści się blisko obwodnicy, przystanek autobusowy pod firmą

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy