Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider projektu

  • Janów Lubelski, lubelskie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MIDROC ALUCROM

    Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Göteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Europe skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

    Naszym priorytetem jest jakość!

    Dołącz do Nas!

    Lider projektu / Project Leader
    Miejsce pracy: Janów Lubelski

    Główne zadania:

    • planowanie wdrożeń projektów i nadzorowanie ich pod kątem terminowości, wymagań technicznych oraz jakościowych;
    • wspieranie i projektowanie rozwiązań technicznych na potrzeby nowych projektów;
      uczestniczenie w projektowaniu linii technologicznych;
    • nadzorowanie terminowości badań materiałowych;
    • prowadzenie negocjacji handlowych w ramach wdrażanych projektów;
    • nadzorowanie testów i próbnych wymalowań;
    • uczestniczenie w audytach Klienta;
    • nadzorowanie  jakości i terminowości dokumentacji jakościowej (APQP), współtworzenie wewnętrznej dokumentacji technicznej.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne;
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • doświadczenie w pracy w branży automotive będzie dodatkowym atutem;
    • znajomość branży lakierniczej będzie dodatkowym atutem;
    • dobra znajomość rysunku technicznego;
    • mile widziana znajomość programu CATIA;
    • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
    • gotowość do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • pracę w wymagającym i inspirującym międzynarodowym środowisku;
    • pakiet socjalny (opiekę medyczną, pakiet sportowy, wczasy pod gruszą, bony na święta);
    • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń;
    • samodzielność w wykonywaniu obowiązków.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dodanie poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:
    Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami