Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider projektu

  • Koszalin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MPS International Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga ponad 25 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.

    Miejsce pracy: Koszalin

    Twoje zadania:

    • bieżąca współpraca z Key Account Managerem przy przygotowywaniu ofert oraz zarządzaniu asortymentem produktowym Klientów
    • zarządzanie przydzielonymi projektami
    • współpraca z określonymi dostawcami firmy w zakresie doboru komponentów do projektu i ustalaniu wymagań technicznych
    • tworzenie kalkulacji dla wyrobu oraz opracowywanie harmonogramów projektowania
    • wykonywanie partii próbnych produktu
    • współpraca z innymi działami firmy w zakresie koordynowania prac związanych z wdrożeniem nowego wyrobu
    • nadzór technologiczny nad wykonywaną produkcją
    • rozliczanie nowo uruchamianych wyrobów

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z wdrażaniem i koordynacją projektów będzie dodatkowym atutem
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • MS Office ( w szczególności Excel)

    Twoje korzyści:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
    • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
    • możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i szkoleniach
    • atrakcyjny pakiet benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.