Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Projektu

  • Leszno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VMI Poland to kolejna z firm z grupy kapitałowej TKH Group, która kontynuuje swój rozwój na rynku polskim. Uznany producent zawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń, odnoszący sukcesy na rynku międzynarodowym.

    Osoby zainteresowane branżą, dla których liczy się zawodowy rozwój, pasjonatów, którzy cenią sobie możliwość obcowania z najnowocześniejszymi technologiami, specjalistów, którzy pragną wziąć czynny udział w kreowaniu nowej firmy oraz nowego rynku zachęcamy do aplikowani na stanowisko:
    Miejsce pracy: Leszno

    Zadania:

    • monitorowanie projektu zgodnie z wymaganymi terminami dostaw, budżetem i specyfikacjami
    • zapewnianie prawidłowego użycia planu kontrolnego
    • raportowanie statusów projektu przełożonemu
    • nadzorowanie postępów w planowanych dostawach materiału
    • zapewnianie działań naprawczych dotyczących opóźnień
    • kontrolowanie jakości projektów
    • współpraca z działem produkcji, jakości, inżynieryjnym, logistyką
    • codzienna komunikacja z zagranicznymi działami firmy (komunikacja w języku angielskim)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne), ew. na ostatnim roku studiów
    • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • podstawowa znajomość budowy maszyn
    • podstawowa znajomość rysunku technicznego
    • dobra znajomość obsługi komputera z pakietem MS Office
    • zdolności analityczne
    • samodzielność
    • otwartość na nowe doświadczenia

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    cykl szkoleń w Polsce i za granicą
    pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
    pracę w przyjaznej atmosferze
    świadczenia socjalne
    możliwości rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

    Administratorem danych osobowych jest VMI Poland Sp. z o.o. (Leszno, ul. Budowlanych 15, 64-100 Leszno). Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać wszystkim podmiotom wchodzącym w skład grupy kapitałowej NV TKH Group, w której skład wchodzi VMI Poland Sp. z o.o.

    Każda osoba przekazująca dane osobowe ma prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich sprostowania, żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i cofnięcia zgody na przetwarzanie. Wycofanie zgody możliwe jest w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem pod adresem mailowym [email protected]

    Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie. Każda osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.