Oferta pracy

Lider Projektu

Robert BoschO firmie

Robert Bosch

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr  konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja projektów aplikacyjnych komponentów(RSV, TMC,Booster) zgodnie z założeniami projektowymi i klienta
  • Planowanie i śledzenie budżetów projektowych
  • Negocjowanie wymagań, harmonogramu, oraz budżetu z klientami wewnętrznymi (TCI, EPM) oraz zewnętrznymi (OEM)
  • Koordynowanie prac projektowych wewnątrz działu
  • Współpraca z innymi funkcjami w BOSCH
  • Bezpośredni kontakt z dostawcami oraz klientami – reprezentowanie firmy BOSCH na zewnątrz
  • Tworzenie i aktualizowanie wymaganej dokumentacji projektowej i jakościowej (np. FMEA, Awareness Sheet, RTD)
  • Rozwijanie nowych narzędzi i metod zarządzania projektami

Kwalifikacje

  • Umiejętność współpracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych, znajomość procesów projektowych, doświadczenie w zarządzaniu zmianami
  • Komunikatywność oraz umiejętność sprawnego organizowania i prowadzenia spotkań roboczych (z klientem, dostawcą, zespołem projektowym)
  • Zaangażowanie i proaktywne działanie, otwartość na zmiany i naukę
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego poszukiwania nowych rozwiązań
  • Dobrze rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia oraz skutecznego prezentowania własnych pomysłów, analiz i ich wyników
  • Sprawność negocjacyjna
  • Wiedza z zakresu konstruowania mechanicznego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programów typu CAD: NX , CATIA, Creo
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Nasze benefity to:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport,)
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie i kwartalnie, premia wakacyjna,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy