FM Logistic

Lider Projektu

FM LogisticO firmie

  • Mszczonów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 1995 roku. W Polsce posiadamy 12 platform logistycznych, 16 magazynów przeładunkowych i zatrudniamy ponad 3 tysiące pracowników. Dysponujemy łącznie ponad 750 tys. m2 powierzchni magazynowej oraz flotą ok. 2,5 tysiąca pojazdów. Globalnie, jesteśmy obecni w 14 krajach na 3 kontynentach i zatrudniamy ponad 27 000 pracowników. W ciągu 50 lat staliśmy się jednym z międzynarodowych liderów w dziedzinie magazynowania, transportu i pakowania. Jesteśmy ekspertem w obsłudze logistycznej klientów z sektora dóbr konsumpcyjnych, środków czystości i kosmetyków, artykułów przemysłowych oraz produktów ochrony zdrowia.

Miejsce pracy: Mszczonów
RZ/LP/TRA/12/2019

Oferujemy

umowę o pracę
świetną atmosferę
w pracy
możliwość samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji
niezbędne narzędzia pracy
karta Multisport
opieka medyczna
ubezpieczenie

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i koordynowanie projektów logistycznych.
  • Analiza, poszukiwanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu logistyki i łańcucha dostaw.
  • Zbieranie i analiza potrzeb operacyjnych, funkcjonalnych, systemowych dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Zarządzanie zespołami projektowymi, prowadzenie dokumentacji projektowej.
  • Modelowanie i optymalizacja procesów operacyjnych,
  • Konfiguracja procesów w systemie informatycznym WMS/TMS.
  • Bliska współpraca z działem operacyjnym, sprzedaży i IT.
  • Prowadzenie i koordynacja testów oraz szkoleń dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Współpraca z dostawcami systemów logistycznych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z zakresu logistyki/ łańcucha dostaw.
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: logistyka, łańcuch dostaw.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Umiejętność modelowania procesów operacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie przy Tarczyńskiej 111A w celu realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Lider ProjektuNumer ref.: RZ/LP/TRA/12/2019

Wymagania:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy