Oferta pracy

Lider Projektu (obróbka cieplna)

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Naszym Klientem jest ceniona na rynku firma produkcyjna (branża techniczna) zlokalizowana w okolicach Bielska – Białej. W związku z dalszym, dynamicznym  rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Lider Projektu (obróbka cieplna).

Lider Projektu (obróbka cieplna)Numer ref.: Nr ref.: LP/MZ

Opis stanowiska:

  • koordynowanie  projektów na wydziale technologicznym,
  • nadzór nad wdrażaniem nowych produktów do oferty oraz koordynowanie procesu modyfikacji dotychczasowego  asortymentu,
  • analiza możliwości produkcyjnych i technologicznych -  udzielanie  rekomendacji w sprawie optymalnego wykorzystania parku maszynowego,
  • proponowanie usprawnień dla procesu technologicznego,
  • kontakt z klientem celem bieżącego wsparcia technicznego oraz poszukiwania nowych możliwości produkcyjnych,
  • bieżące wsparcie działu technologicznego.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w roli technologa, lidera projektu, produkt menadżera  bądź pokrewnych w zakładach związanych z procesami obróbki cieplnej i plastycznej metali,
  • duża wiedza z zakresu procesu obróbki metali (z naciskiem na obróbkę cieplną),
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych, kreowaniu nowych produktów,
  • zdolności przywódcze, inicjatywa w działaniu, kreatywność,
  • komunikatywna  znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowę o pracę oraz trakcyjne wynagrodzenie,
  • dużą decyzyjność oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne