Lider Projektu

IMI InternationalO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Olkusz, Ulica Orzechówka 50a, 32-300 Olewin, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Hydronic Engineering, diament biznesu

IMI Hydronic Engineering oferuje rozwiązania hydrauliczne dla wodnych systemów grzewczych i chłodniczych w celu uzyskania doskonałego klimatu wewnętrznego przy minimalnym zużyciu energii. Nasze wiodące marki zostały wykorzystane w ponad 100.000 projektów budowlanych na całym świecie i oferują produkty
i rozwiązania w trzech kluczowych obszarach: utrzymywanie ciśnienia i jakość wody, wyważanie, sterowanie i sterowanie termostatyczne.

Naszą siłę czerpiemy z 2000 utalentowanych współpracowników, którzy znajdują się w ponad 34 krajach na całym świecie, oferując bogate i zróżnicowane środowisko pracy zespołowej i rozwoju. Dołącz do naszej ponad 350 letniej wspólnej historii innowacji i kreuj z nami przyszłość!

W związku z nieustającym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy – Olewin/ koło Olkusza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie projektów: transfery produktów wraz z dokumentacja
  • Prowadzenie projektów rozwoju i industrializacji nowych produktów z wykorzystaniem metodologii APQP
  • Koordynowanie działalności międzynarodowych zespołów multidyscyplinarnych
  • Odpowiedzialność za definiowanie i dotrzymywanie realizacji kluczowych wskaźników realizowanych projektów
  • Współpraca z zespołem Managerów Projektu

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w prowadzenie międzynarodowych projektów technicznych
  • Doświadczenie w koordynacji pracy międzynarodowych zespołów
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i nadzorowaniu realizacji budżetu
  • Znajomość metodologii APQP
  • Mile widziany certyfikat PMI lub podobny
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży międzynarodowych (kraje europejskie)

OFERUJEMY:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świeże owoce dla pracowników
  • Pracowniczy Program Emerytalny
Jeśli uważasz, że możesz być osobą, której szukamy, prześlij swoje zgłoszenie za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy