Oferta pracy

Lider Projektu - Project Manager

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Pojezierska 90A

Bałuty

Łódź

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie wszystkich aspektów w zarządzanym projekcie, w tym organizowanie prac w zespole, egzekwowanie wymaganych decyzji i realizacji zadań

  • Określanie celu projektu i kierunków działania w porozumieniu z zespołem ekspertów oraz potrzebnych zasobów do realizacji projektu

  • Budowanie, komunikowanie oraz utrzymywanie relacji z interesariuszami projektu

  • Współpracowanie ze specjalistami realizującymi projekt i dostawcami oprogramowania

  • Zarządzanie budżetem projektu IT

  • Tworzenie harmonogramu działań i prowadzenie dokumentacji projektowej

  • Bieżące raportowanie i przedstawianie statusu projektu

  • Identyfikowanie, raportowanie i zarządzanie czynnikami ryzyka w realizowanym projekcie

  • Weryfikowanie i zatwierdzanie zmian, które mają istotny wpływ na budżet, harmonogram lub zakres projektu

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z obszaru IT/Księgowości

  • Wiedza z zakresu metodologii zarządzania projektami potwierdzonej doświadczeniem (Waterfall , Agile, Scrum - wiemy, że każde podejście jest dobre, jeśli jest zastosowane w odpowiednim momencie)

  • Certyfikat potwierdzający kwalifikacje i umiejętności z zakresu zarządzania projektami (np. PMP)

  • Wysoka umiejętność komunikacyjna i wystąpienia publicznych, np. przy prezentacji statusu projektu jego interesariuszom (Pracownicy operacyjni, Menedżerowie, Członkowie Zarządu)

  • Doświadczenia we wdrażaniu projektów w obszarach finansowo - księgowych (najlepiej systemów wspierających)

  • Wiedza z zakresu IT oraz księgowości (będzie Ci to potrzebne, aby swobodnie komunikować się z przedstawicielami obu obszarów i rozumieć proces, którego dotyczy projekt)

  • Zdolności analityczne pozwalające na przewidywanie wyzwań projektowych, oraz proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Ciekawe i rozwojowe projekty

  • Nielimitowany dostęp do systemu szkoleń wewnętrznych, jeśli chcesz – możesz też zostać naszym wewnętrznym trenerem

  • Możliwość udziału w konferencjach

  • Dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej

  • Dostęp do systemu kafeteryjnego

  • Program poleceń pracowniczych, czyli premie za polecenie nam Pracowników

  • Możliwość udziału w akcjach prozdrowotnych i sportowych np. samoobrona albo zdrowy kręgosłup – Ty wybierasz

  • Przejrzysty proces analizy potencjału i powiązany z nim system premiowy

  • Luźną atmosferę i brak oficjalnego dresscode

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

  • Ubezpieczenie lekowe

Lider Projektu to w BSS osoba, która poza umiejętnością prowadzenie projektów, sprawnie porusza się w obszarze księgowości oraz IT. Nasz wymarzony kandydat to osoba, która ma wiedzę z obu zakresów w stopniu umożliwiającym merytoryczne zrozumienie prowadzonego projektu i partnerską komunikację. Kluczowa jest dla nas umiejętność planowania i zarządzania projektami tak, aby działać skutecznie, konsekwentnie i w poczuciu pełnej kontroli nad procesem.

Masz pytania? Nasza rekruterka – Ewelina, chętnie na nie odpowie – możesz do niej zadzwonić: 885 866 176

A może znasz kogoś kto idealnie pasowałby do tej roli? Możesz polecić go nam i dostać za to nagrodę, szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej www.bssce.com w zakładce Program Poleceń

Rekrutacja składać się będzie z następujących etapów:

1. Spotkania online z jedną z naszych koleżanek z Działu HR oraz szefem zespołu, do którego aplikujesz

2. Informacji zwrotnej o tym jak Ci poszło– i już!

Jesteśmy Business Support Solution, w skrócie BSS. Powstaliśmy w 2008 roku i jesteśmy polską firmą, zatrudniającą ponad 350 pracowników, w tym wysokiej klasy specjalistów. BSS SA to jedna z wiodących firm w Polsce działająca w branży BPO, należąca do Pelion SA.

Przewiń do profilu firmy