Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Projektu Technicznego (Automotive)

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

  • Bojkowska 59B, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Bojkowska 59B

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca globalna z klientami oraz z oddziałami Tenneco w USA i Chinach,

  • Negocjacje z klientem technicznych rozwiązań konstrukcyjnych amortyzatora,

  • Raportowanie do Senior Managementu statusu projektu zgodnie z bramkami RFQ/DV/PV systemu zarządzania projektami,

  • Definiowanie zadania, obliczenia i symulacje inżynierskie oraz testy walidacyjne dla działów CAD/CAE/Testing/Workshop itp.,

  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej związanej z wprowadzaniem nowych produktów Tenneco do seryjnej produkcji,

  • Koordynowanie wszelkich zagadnień technicznych w projekcie i współpraca z innymi działami technicznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub automatyka),

  • 5 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów w branży Automotive,

  • Wysoki poziom umiejętności technicznych, komunikacyjnych i zdolności analitycznych,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (wizyty u klientów/wizyty w innych zakładach),

  • Gotowość relokacji na Śląsk w przypadku kandydatów z poza regionu.

  • Nie wahaj się aplikować, jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań ale jesteś pasjonatem motoryzacji! Chętnie z Tobą porozmawiamy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne