Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Projektu Technicznego w Centrum R&D automotive, Dział Modułów Zawieszenia

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

  • Bojkowska 59, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bojkowska 59

Gliwice

Twój zakres obowiązków

Chciał(a)byś trafić do pierwszej ligi inżynierów branży automotive pracujących z najlepszymi producentami samochodów na świecie?

Centrum Badawczo - Rozwojowego (R&D) zlokalizowane w Gliwicach prowadzi rozwój komponentów i systemów zawieszeń jako samodzielna jednostka organizacyjna. Prowadzimy rozwój od fazy koncepcji, patentowania, poprzez rozwój komponentów, technologii, dostawców aż po prowadzenie rozwoju już kompletnych systemów zawieszeń samochodowych dla klientów OEM. Posiadamy laboratoria badawcze materiałów i komponentów, bazę maszyn testowych oraz prototypownie do wykonywania dowolnych produktów pod dowolny typ samochodu (Samochody osobowe, Samochody ciężarowe, Samochody GT oraz Super Sport). Jesteśmy producentem modułów zawieszeń oraz amortyzatorów pod marką Tenneco, Monroe Inteligent Suspension oraz Ohlins.

Co będzie należało do Twoich codziennych obowiązków?

Jako Lider Projektu Technicznego w Dziale Modułów Zawieszenia będziesz prowadził(a) samodzielnie jeden lub kilka mniejszych projektów w zależności od obciążenia zespołu

-współpraca globalna z klientami oraz z oddziałami Tenneco w USA i Chinach,

-negocjacje z klientem technicznych rozwiązań konstrukcyjnych amortyzatora,

-raportowanie do Senior Managementu statusu projektu zgodnie z bramkami RFQ/DV/PV systemu zarządzania projektami,

-definiowanie zadania, obliczenia i symulacje inżynierskie oraz testy walidacyjne dla działów CAD/CAE/Testing/Workshop itp.,

-nadzorowanie dokumentacji technicznej związanej z wprowadzaniem nowych produktów Tenneco do seryjnej produkcji,

-koordynowanie wszelkich zagadnień technicznych w projekcie i współpraca z innymi działami technicznymi,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub automatyka),

  • 5 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów w branży automotive,

  • wysoki poziom umiejętności technicznych, komunikacyjnych i zdolności analitycznych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (wizyty u klientów/wizyty w innych zakładach)

  • gotowość relokacji na Śląsk w przypadku kandydatów z poza regionu

Mile widziane

  • wiedza z zakresu systemów zawieszeń, układów kierowniczych, kontroli dynamiki jazdy,

  • certyfikaty Green/Black Belt systemów 6Sigma i podobnych,

  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych oparte o jedną z metodologii automotive,

  • znajomość języka niemieckiego,

  • pasja lub hobby związane z motoryzacją, mechaniką lub elektroniką.

To oferujemy

  • kilkudziesięcioosobowy zespół pasjonatów- Inżynierów w Centrum Badawczo-Rozwojowym Tenneco, których łączy jedno – zamiłowanie do motoryzacji,

  • praca przy uznanych markach amortyzatorów – MONROE Inteligent Suspension, Ohlins,

  • niezależne od fabryk Centrum Techniczne na Śląsku – jednostka badawczo-rozwojowa, która jest unikalnym miejscem pracy na mapie Polski,

  • efekty naszej pracy są przekazywane do produkcji wszystkim fabrykom Tenneco w Europie (Polska, Niemcy, Czechy, Hiszpania, UK, Belgia) i USA,

  • stanowisko raportuje bezpośrednio do Kierownika działu technicznego,

  • dajemy Ci możliwość realizacji własnych pomysłów w praktyce i testowania ich na maszynach oraz w samochodach testowych,

  • świetne warunki zatrudnienia – umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym oraz bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty OK System, dofinansowanie do studiów i kursów językowych, rozwój zawodowy poprzez szkolenia w Polsce i za granicą),

  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Śląska.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

Specjalizujemy się w konstrukcji amortyzatorów jedno- i dwururowych pasywnych, modułów zawieszeń typu Shock i McPherson Strut oraz pół aktywnych amortyzatorów elektronicznych oraz całych systemów sterowania dynamiką jazdy Kinetic.

Sprawdź nas:

Öhlins Racing - Advanced Suspension Technology (ohlins.com)

Przewiń do profilu firmy