Ta oferta pracy jest nieaktualna od 550 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider projektu w dziale technicznym

  • Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 18.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego inżynierskiego (możliwe podjęcie współpracy z osobą
      w trakcie studiów wyższych zaocznych na kierunkach inżynierskich)
    • rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia
    • zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole
    • kompetencji przywódczych
    • samodzielnego wykonywania zadań
    • chęci do rozwoju i ukierunkowania na osiąganie celów
    • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • znajomość podstawowych metodologii zarządzania projektem
    • podstaw metody i techniki kaizen i lean

    Jakie będą Twoje zadania (po okresie wdrożenia):

    • inicjowanie, planowanie, realizowanie i zakończenie projektu,
    • przygotowywanie, koordynowanie i kontrola harmonogramu oraz budżetu projektu
    • zarządzanie ryzykiem przy realizacji projektu
    • prowadzenie dokumentacji projektu
    • przygotowywanie prezentacji i raportów niezbędnych do informowania o postępach projektu
    • koordynowanie pracy zespołu projektowego
    • współpraca z podwykonawcami i negocjowanie umów

    Oferujemy Tobie:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • opiekę mentora
    • pakiet świadczeń socjalnych
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • miłą atmosferę w zgranym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottombottombottom
    bottom