Logo Pracuj.pl

Lider Projektu

FaureciaO firmie

  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Określenie procesu produkcji produktu w warunkach seryjnych
  • Przygotowanie i nadzorowanie planu wdrożenia wyrobu do produkcji
  • Opiniowanie rozwiązań konstrukcyjnych
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej procesu: schemat przepływu, FMEA, Plan Kontroli, MIFD
  • Wdrażanie zmian konstrukcyjnych w istniejących wyrobach
  • Analiza technicznej wykonalności
  • Kontakt z nowymi Klientami oraz Dostawcami
  • Zarządzania i koordynacja pracą zespołu projektowego
  • Udział w audytach Klienta
  • Planowanie i zarządzanie budżetem projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, związanego z zarządzaniem projektami w branży Automotive
  • Doświadczenie w pracy z automatycznymi liniami montażowymi
  • Praktyczna znajomość: PFMEA, DFMEA, Plan Kontroli, rysunek techniczny
  • Umiejętność efektywnego prowadzenia interdyscyplinarnych zespołów projektowych
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność pracy w grupie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Lider Projektu, Wałbrzych