Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Projektu

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

          Hi-P Poland zajmuje się produkcją najwyższej jakości elementów plastikowych, montażem kontraktowym małego AGD oraz produkcją części dla branży motoryzacyjnej. Jesteśmy nowoczesną, dobrze zorganizowaną firmą produkcyjną zlokalizowaną na obrzeżach Wrocławia. Nasze wieloletnie doświadczenie, kompetencje produkcyjne, konkurencyjność, działalność w ramach globalnej organizacji w połączeniu z wartościami, które wyznajemy, sprawia iż jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym począwszy od etapu projektowania produktu aż po jego finalną realizację.

    Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

    – Nr ref. 11/18
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • udział we wdrażaniu nowych projektów w zakresie produkcji z tworzyw sztucznych i części elektromechanicznych oraz współpraca przy już istniejących projektach pod względem: technicznym i jakościowym
    • opracowanie dokumentacji i danych do wyceny produktu lub grupy produktów
    • ścisła współpraca z Klientem i pozostałymi członkami zespołu projektowego na każdym etapie wdrożenia projektu
    • optymalizacja procesów wytwórczych dla wdrażanych i istniejących projektów w fazie projektowania i wdrażania

    KLUCZOWE WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość rysunku technicznego oraz oprogramowania np. AutoCAD, Solidworks lub Pro/ENGINEER
    • praktyczna znajomość APQP, FMEA oraz PPAP
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • projakościowe i prokosztowe podejście do procesów i produktów
    • umiejętność pracy w zespołach

    MILE WIDZIANA:

    • znajomość konstrukcji form
    • wiedza z przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakresie łączenia różnych materiałów oraz typów montażu

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę
    • pracę w pełnym wymiarze godzin (8-16)
    • dodatkowe benefity, jak np. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do posiłków na stołówce

    JAK APLIKOWAĆ?
    Osoby zainteresowane spełniające kryteria, prosimy o przesłanie CV w pliku PDF opisanego wg wzoru: Nazwisko_Imię_CV wraz z podaniem numeru ref.w temacie wiadomości za pomocą przycisku APLIKUJ

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w firmie Hi-P”.

    bottom hi-p.pl
    bottom