Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Projektu

3LP S.A.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy pracowników na stanowiskach: koordynator, magazynier w wyznaczonej strefie magazynu

  • Wdrażanie nowo zatrudnionych pracowników w zakresie przejęcia obowiązków i umiejętności niezbędnych do wykonywania postawionych zadań w magazynie

  • Zlecanie nadgodzin podległym pracownikom, prowadzenie ewidencji nadgodzin oraz przekazywanie raportów odpowiednim komórkom organizacyjnym

  • Zarządzanie oraz nadzorowanie działań operacyjnych w strefie

  • Kontrola ilości i jakości przygotowanych towarów do wysyłki przez podległych pracowników;

  • Nadzór nad załadunkiem towaru na środek transportu

  • Sprawdzanie i zatwierdzanie dokumentacji magazynowej

  • Nadzorowanie oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów bhp oraz p.poż. przez podległych pracowników

  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu Magazynu Centralnego w zakresie wskazywania/zgłaszania sprzętu magazynowego do napraw/remontu/wymiany

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie

  • Doświadczenie zawodowe: roczny staż na stanowiskach samodzielnych lub kierowniczych w magazynie

  • Znajomość logistyki magazynowej

  • Umiejętność zarządzania zespołami ludzkimi

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Uprawnienia do obsługi wózków

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej i rozwijającej się firmie

  • Odpowiedzialną pracę i ambitne projekty

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Motywacyjny system premiowy

  • Dogodne warunki pracy w nowoczesnym magazynie

  • Pracę w systemie II zmianowym

  • Comiesięczne zasilenia konta w kafeterii MyBenefit

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenia grupowe

  • Karty Multisport

  • Parking dla Pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

3LP S.A.

3LP S.A. to jedno z największych centrów logistycznych w Polsce, oferujące zautomatyzowany outsourcing usług logistycznych podmiotom z sektora e-handlu.

W związku z rozbudową, a także intensywnym i dynamicznym rozwojem, TWORZYMY NOWE MIEJSCA PRACY.

Przewiń do profilu firmy