Ta oferta pracy jest nieaktualna od 419 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Punktu Kasowego

  • Bartoszyce, Braniewo, Elbląg, Morąg, Pasłęk, Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 2017-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli szukasz pracodawcy, który stawia na rozwój swoich
    pracowników, zapewniając stabilną i pełną wyzwań pracę -
    dołącz do Nas, aplikując na stanowisko:
    Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie Bartoszyce, Braniewo, Elbląg, Morąg, Pasłęk, Szczytno

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego
    • Doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym
    • Rozwiniętych kompetencji menedżerskich oraz interpersonalnych
    • Doświadczenia w zakresie bezpośredniej sprzedaży
    • Znajomości specyfiki lokalnego rynku usług finansowych
    • Uporu i nastawienia na realizację celów biznesowych
    • Dużego zaangażowania i motywacji do pracy
    • Dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
    • Bardzo dobrej umiejętności obsługi MS Office (w szczególności Excel)

    Główne obowiązki:

    • Zarządzanie zespołem oraz działalnością sprzedażową Oddziału
    • Aktywna sprzedaż produktów i usług finansowych
    • Podejmowanie działań zmierzających do zwiększenia efektywności sprzedaży
    • Organizowanie i współudział w akcjach marketingowych na rynku lokalnym
    • Rozwijanie kompetencji podległych pracowników

    Oferujemy:

    • Znaczący udział w realizowaniu polityki sprzedażowej Firmy
    • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
    • Szeroki zakres samodzielności oraz odpowiedzialności
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Uprzejmie prosimy o określenie w treści CV i Liście Motywacyjnym miejscowości, na którą Państwo aplikują.