Oferta pracy

Lider Regionu Sprzedaży

Stanley Black & DeckerO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Stanley Black & Decker to największy światowy producent (Fortune 500) narzędzi przemysłowych i ręcznych, dostarczanych profesjonalistom oraz klientom indywidualnym. Nasze marki: Stanley, Bostitch, Black&Decker, DeWalt, Stanley Security Solutions, Facom, Irwin, Lenox.
Nasza strona www: http://kariera.sbdinc.pl/

Obecnie do naszego zespołu szukamy pracownika na stanowisko:

Lider Regionu Sprzedaży (Polska Południowa)

Region działania: województwa podkarpackie, lubelskie, łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie.

Obowiązki:

  • Skuteczna realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Realizacja polityki sprzedażowej zgodnej ze strategią firmy oraz podejmowanie działań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki
  • Efektywne budowanie i rozwijanie relacji z Klientami
  • Negocjacje warunków handlowych
  • Skuteczne zarządzanie podległym zespołem - organizowanie pracy zespołu, dbanie o rozwój pracowników oraz budowanie zaangażowania
  • Zarządzenie powierzonym budżetem
  • Monitoring rynku
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Egzekucja obowiązków, procedur i zasad pracy
  • Dział sprzedaży: narzędzia ręczne, elektronarzędzia i akcesoria marek: STANLEY, Irwin, Lenox

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność motywacji i rozwoju pracowników
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność wyznaczania bieżących i długofalowych celów oraz ich egzekucja,
  • Umiejętność delegowania zadań
  • Umiejętność koordynacji działań podległego zespołu
  • Umiejętność oceny pracowników
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • Opiekę medyczną, pakiet Multibenefit lub Edenred
  • Pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

We reserve the right to reply to selected offers only.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy