Oferta pracy

Lider Rozwoju Rynku i Sprzedaży

UPC Polska

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój kanałów sprzedażowych UPC poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz promowanie marki UPC w nowych regionach (w ramach projektu POPC)

  • Zbudowanie efektywnie działającego zespołu handlowców

  • Zarządzanie, monitorowanie i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Analiza efektywności sprzedaży oraz rekomendowanie rozwiązań optymalizujących

  • Zarządzanie działaniami sprzedażowo-marketingowym

Nasze wymagania

  • Chęć podejmowania nowych wyzwań i poczucia odpowiedzialności w podejmowaniu decyzji

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane w D2D)

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem handlowców

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej (mile widziane)

  • Myślenie analityczne i umiejętność szybkiego wyciągania wniosków

  • Mobilność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozpoznawalnej na rynku firmie działającej w perspektywicznej branży

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

  • Świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, Karta Multisport, pakiet usług UPC)

  • Dużą swobodę w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego oraz wewnętrznych działów (m.in. działu Szkoleń, Analiz, Marketingu)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy