Oferta pracy

Lider Sekcji Rozwoju Produktu

Integer Group Services Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie 3-4 osobowym zespołem kierowników produktu oraz specjalistów w Sekcji Rozwoju Produktu w Zespole Utrzymania i Rozwoju Produktu

  • rozwój produktów i usług firmy InPost, w szczególności w obszarze logistyki

  • bezpośrednia współpraca z zespołami sprzedażowymi w obszarze wypracowywania rozwiązań i wdrażania Klientów strategicznych

  • prowadzenie projektów i inicjatyw rozwojowych oraz udział w projektach strategicznych

  • weryfikacja i tworzenie business case

  • analizy rynku i konkurencji

  • współpraca z zespołami Operacji, Marketingu oraz IT przy wdrażaniu wypracowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • minimum 5-lat doświadczenia w obszarze rozwoju produktów (mile widziane: w obszarze sprzedaży B2B)

  • minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • znajomość rynku e-commerce i/lub logistyki

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • silne nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • wysoka umiejętność pracy w zespole i budowania relacji

  • proaktywność w działaniu i świetne umiejętności interpersonalne

  • umiejętność przygotowywania i wyciągania wniosków z rozbudowanych analiz biznesowych

  • umiejętność współpracy z osobami na różnych poziomach zarządzania

  • umiejętność syntezy oraz prezentacji danych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy