Oferta pracy

Lider Spedycji

Colian Logistic Sp z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Colian Logistic to dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Colian SA. Spółka Colian Logistic zajmuje się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla marek: Solidarność, Goplana, Grześki, Jutrzenka, Appetita, Hellena a także klientów zewnętrznych z różnych branż.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy w obszarze SPEDYCJI, dbałość o jakość i terminowość realizowanych usług,
  • Koordynacja działań operacyjnych zespołu spedytorów,
  • Wyznaczanie celów i kontrola wyników w poszczególnych obszarach,
  • Efektywna współpraca i negocjacje z dostawcami, podwykonawcami i partnerami,
  • Dbanie o kontakt z dostawcami w celu utrzymania dobrych relacji,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i negocjowanie warunków współpracy,
  • Efektywna współpraca i wsparcie z innymi oddziałami i działami w zakresie operacyjnej obsługi,
  • Wdrażanie i kontrola nowych projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze TSL,
  • Doświadczenie w optymalizowaniu procesów spedycyjnych i transportowych,
  • Umiejętność podejmowania decyzji, pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
  • Znajomość systemu SPEED - mile widziane,
  • Dokładność i sumienność,
  • Entuzjazm i konsekwencja w realizacji celów oraz w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
  • Umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Stabilność
  • Rozwój
  • Wsparcie

+ Pakiet Korzyści m. in.

  • Karta Multisport
  • Opieka zdrowotna
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Wczasy pod Gruszą
  • Dofinansowania do nauki
  • Ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych.
Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy