Lider Sportu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.05.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: dolnośląskie

       W Decathlonie wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się dwiema głównymi wartościami: witalnością i odpowiedzialnością.

    Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

    Jesteś gotów, aby dołączyć do Naszego zespołu?

    Czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy oraz zgrany zespół. Wraz z ekipą stworzysz projekt biznesowy w oparciu o politykę handlową firmy.

       Na tym stanowisku będziesz mieć realny wpływ na rozwój dyscypliny sportu, którą się pasjonujesz poprzez tworzenie społeczności lokalnych wśród Naszych klientów. Mając na celu ich zadowolenie i sportową satysfakcję zadbasz o właściwe zarządzanie zapasem, ekspozycję i odpowiedni dobór produktów. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów.

    Duża odpowiedzialność? Może tak, ale w Decathlon pozwalamy popełniać błędy, bo wierzymy, że człowiek uczy się na błędach.

    Miejsce pracy: Decathlon Korona, ul. Bolesława Krzywoustego 126, Wrocław

    Poszukujemy Liderów następujących sportów:

    Triathlon, Myślistwo, Yoga, Turystyka, Trecking, Pływanie, Bieganie, Rolki, Deskorolki, Hulajnogi, Futsal, Odżywianie, Chodzenie;

    Nie ma tu Twojego sportu? Nic straconego! Aplikuj!

    Jeśli:

    • Czujesz się liderem
    • Jesteś konkretny, kreatywny i odpowiedzialny
    • Uwielbiasz pracę w zespole i zależy Ci na rozwoju własnym oraz swojej dyscypliny sportowej w okolicy
    • Lubisz zmieniać rzeczywistość, w której żyjesz
    • Nie boisz się ryzyka
    • Działasz w social mediach

    Ta oferta pracy jest dla Ciebie!

    Dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, a nie doświadczenie.

    Kluczowe obowiązki:

    • Tworzysz projekt i politykę handlową na dany sport
    • Jesteś pierwszym szkoleniowcem swojego zespołu
    • Planujesz budżet i jesteś odpowiedzialny za dany sport
    • Bierzesz udział w zarządzaniu działem, proponujesz i wdrażasz działania mające na celu poprawę organizacji pracy i poprawy wyników ekonomicznych sklepu
    • Aktywnie działasz w social mediach
    • Budujesz społeczność lokalną.

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym zespole
    • Kartę zniżkową na nasze zakupy
    • Kartę MULTISPORT
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Wspólne udziały w wydarzeniach sportowych
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
    • Konkurencyjne wynagrodzenie

    Nie zwlekaj, aplikuj już dziś! Zgłoszenia przyjmujemy tylko za pomocą arkusza aplikacyjnego na decathlon.pl

    Spróbuj zarazić nas swoim sportem. Do CV, dołącz zdjęcie/film jak uprawiasz sport.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link:

    INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.

    opis