Oferta pracy

Lider sprzedaży

Prudential Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Marcelińska 90, Poznań, Zamkowa 9, Kalisz, Grodzisk Wielkopolski, Konin, Kościan, Leszno, Oborniki, Ostrzeszów, Środa Wielkopolska, Turek, Wolsztyn, Jarocin (pow. jarociński)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i wspieranie zespół Konsultantów

  • Prowadzenie rekrutacji i selekcji

  • Rozwijanie swoich umiejętności zarządczych

  • Wzbogacanie swojego doświadczenia w branży finansowej

  • Awansowanie

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem sprzedawców

  • Świetnie motywujesz ludzi do działania

  • Zarządzanie ludźmi to twój konik

  • Jesteś osobą niekaraną prawomocnym wyrokiem sądu

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii

  • Work Life Balance

  • Nowoczesne biura w całym kraju

  • Innowacyjne produkty

  • Wsparcie i szkolenia

  • Otwartą ścieżkę kariery

  • Możliwość korzystania z opieki zdrowotnej Medicover

  • Współpracowników i kolegów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Prudential Polska Sp. z o.o.

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowujemy unikalną ofertę produktów i poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Przewiń do profilu firmy