Logo Pracuj.pl

Lider Sprzedaży w salonie Green Cell

Green CellO firmie

Green Cell

aleja "Solidarności" 129/131

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem oraz rozwijanie kompetencji zespołu
  • dbanie o najwyższe standardy obsługi klientów
  • obsługa Klienta w salonie, telefonicznie oraz mailowo
  • promocja sklepu oraz dążenie do maksymalizacji zysków
  • zarządzanie budżetem
  • dbanie o wygląd salonu sprzedaży oraz stany magazynowe
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji, koordynacja grafików i raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • interesujesz się szeroko pojętą elektroniką użytkową
  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu sklepem (min. 2 lata)
  • masz wykształcenie min. średnie
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • lubisz kontakt f2f z klientem detalicznym
  • jesteś osobą energiczną i pozytywnie nastawioną do życia
  • potrafisz i lubisz pracować w zespole

Mile widziane

  • wykształcenie związane z elektroniką lub handlem

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowa zlecenie + premia
  • szkolenia produktowe
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy w energicznym zespole
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • strefa relaksu

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Lider Sprzedaży w salonie Green Cell, aleja "Solidarności" 129/131, Wola, Warszawa