Oferta pracy

Lider sprzedaży w salonie Green Cell

Green Cell

Green Cell

aleja "Solidarności" 129/131

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem oraz rozwijanie kompetencji zespołu

  • dbanie o najwyższe standardy obsługi klientów

  • obsługa Klienta w salonie, telefonicznie oraz mailowo

  • zajmiesz się promocją sklepu oraz dążenieniem do maksymalizacji zysków

  • zarządzanie budżetem

  • dbanie o wygląd salonu sprzedaży oraz stany magazynowe

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji, koordynacją grafików i raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • interesujesz się szeroko pojętą elektroniką użytkową

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu sklepem (min. 2 lata)

  • masz wykształcenie min. średnie (mile widziane związane z elektroniką lub handlem)

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

  • lubisz kontakt f2f z klientem detalicznym

  • jesteś energiczną i pozytywnie nastawioną do życia osobą

  • potrafisz i lubisz pracować w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowa zlecenie + premia

  • szkolenia produktowe

  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii

  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy w energicznym zespole

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy